niedziela, 23 grudnia 2012

Anti-Perspirat NIVEA Calm&Care

Produkt: Anti-Perspirat NIVEA Calm&Care 

Cena: około 13 zł
Dostępność: Rossmann, Natura, Auchan, SuperPharm
Pojemność: 50 ml
Składniki:



Opakowanie:  Jest szklane i ciężkie. Przeszkadza to nie tylko w podróży, ale także w domu, bo boję się, że mi upadnie. No i pewnego dnia... stało się. Dezodorant mi się wyślizgnął i wylądował na podłodze w łazience... cały w kawałkach. Rano jestem zazwyczaj mało rozgarnięta, więc tak niebezpieczne rzeczy nie powinny trafiać w moje ręce ;) Kulka jest mała - mniejsza niż w wielu innych dezodorantach, ale w żaden sposób nie przeszkadza to w aplikacji.




Zapach i konsystencja: Zapach jest delikatny i mi osobiście bardzo się podoba. Konsystencja mleczna, podobna do większości dezodorantów w kulce.

Aplikacja: Kupiłam ten dezodorant, bo nie było NIVEA Calm&Care w sprayu. Denerwuje mnie, że po aplikacji muszę stać w bieliźnie i marznąć czekając aż wyschnie przez około 10 minut. Jeżeli nie poczekam, wiem, że będę miała mokrą bluzkę. Jest to chyba właściwość wszystkich dezodorantów w kulce i niby nie powinnam narzekać, ale trochę mnie to irytuje.

Działanie: Chroni przed poceniem się jak każdy inny anti-perspirat - bez rewelacji. Jednak można go aplikować od razu po goleniu i to sprawia, że jest moim niezbędnikiem, szczególnie w wakacje. Moje pachy są bardzo wrażliwe i często zwykły dezodorant był dla mnie prawdziwą męczarnią. Tego praktycznie nie czuję.

Ocena: Mimo kilku jego wad zawsze musi być w mojej kosmetyczce (w sprayu lub w kulce) i nie mogę dać niższej oceny niż...

5-/5


PS: Co sądzicie o nowym wyglądzie bloga? :)

4 komentarze:

 1. Widze ze mami teg wszystkiego średnio przepadasz za dezodorantami w kulkach :D Ja tam bardzo je lubię i nivea akurat niczym mi nie podpadła. Może spróbuje jak skończy mi się garnier i AA ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. od zawsze bylam zwolenniczka antyperspirantu w kulce :) inne nie zdaja egzaminu :P

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam jeden z tej serii i jestem z niego bardzo zadowolona:)
  Pozdrawiam Malinową Klubowiczkę idodaje do obserwowanych ;)
  pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio czatuję na ten dezodorant, ale na razie muszę wykończyć Nivea invisible :)

  OdpowiedzUsuń

Czytanie każdego Waszego komentarza sprawia mi ogromną radość, dlatego zapraszam do ich pisania :)

Uprzejmie proszę o nie pisanie komentarzy autopromocyjnych, gdyż będą one usuwane.

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...